Коментари - Уволняват медицинската сестра пуснала клип с Неймар | corner.dir.bg
назад

Уволняват медицинската сестра пуснала клип с Неймар

Медицинската сестра, която разпространи клип със страдащия от болки Неймар в болницата във Форталеза, ще бъде уволнена.

Обратно в новината

Коментари - Уволняват медицинската сестра пуснала клип с Неймар | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 5

ЗАЩО ДА Я УВОЛНЯВАТ??? МЛАДЕЖА КАТО НЕ ИСКА ПУБЛИЧНОСТ И ДА ГО СНИМАТ ДА СЕДИ В ПУБЛИКАТА.......... СИГОРНО МУ Е ДОСТА КОФТИ НО НЕ Е МЕДИЦИНСКАТА СЕСТРА ВИНОВНА ЗА КОНТУЗИЯТА МУ.......... :)

Никъде не пише, че я уволняват по желание на Неймар. Вероятно, това е застраховка от страна на болницата, защото ако им излезе име, че не зачитат личното пространство на пациентите си, не би било добра реклама за тях. И какво неуважение към болката на човека - той плаче а тя изпраща въздушни целувки и прави знаци за победа, егати мед сестрата :/

Убава работа...ама циганска

Искаш да кажеш сигУрно.

пич/ке, това е болница, и най-вероятно в правилника и, ако не в законите на страната, е забранено да се злоупотребява така с пациентите.