назад
Уволняват медицинската сестра пуснала клип с Неймар
Медицинската сестра, която разпространи клип със страдащия от болки Неймар в болницата във Форталеза, ще бъде уволнена.
Обратно в новинатаКоментари - Уволняват медицинската сестра пуснала клип с Неймар | Корнер.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари 5
Коментирай
ЗАЩО ДА Я УВОЛНЯВАТ??? МЛАДЕЖА КАТО НЕ ИСКА ПУБЛИЧНОСТ И ДА ГО СНИМАТ ДА СЕДИ В ПУБЛИКАТА.......... СИГОРНО МУ Е ДОСТА КОФТИ НО НЕ Е МЕДИЦИНСКАТА СЕСТРА ВИНОВНА ЗА КОНТУЗИЯТА МУ.......... :)
Никъде не пише, че я уволняват по желание на Неймар. Вероятно, това е застраховка от страна на болницата, защото ако им излезе име, че не зачитат личното пространство на пациентите си, не би било добра реклама за тях. И какво неуважение към болката на човека - той плаче а тя изпраща въздушни целувки и прави знаци за победа, егати мед сестрата :/