Стоичков: Животът няма да е лесен за Луис Суарес
Легендата на българския футбол Христо Стоичков се изказа в защита на Луис Суарес, въпреки действията му на Мондиала и скандал с ухапването.
Обратно в новинатаКоментари - Стоичков: Животът няма да е лесен за Луис Суарес | Корнер.dir.bg
Коментари 23
Легендата на българския футбол (и живият образ на безбрежната простотия) Христо Стоичков...
Чета чета и се чудя защо всички коментари тук са от хора,които си нямат и понятие от футбол.Сигурно защото се нуждаят всекидневно да изливат безпричинната си злоба!
..достатъчно средства да си позволи услугите на най-добрите психотерапевти и вероятно ще преодолее този проблем,разбира се,ако до него има и близки роднини и приятели за подкрепа.Успех!
ами стоичков дето има възпитание на рецидивист с 30 г. в килия
Когато си на терена, трябва да играеш само футбол и нищо друго, никакви псувни, никакви канибалски изстъпления, нищо друго! Иначе не само не си никакъв професионалист, ами си направо простак. Такива ми ти работи.
На кой му е лесно?:) А тези личности са за пример на младите. Ако не може да носи такъв товар, да се откаже.
Ицо, то и на лескарите не им е лек живота след като им набута 4 гола ама си живеят в агония,нали?
Някой дали си спомня, че Хр. Стоичков счупи зверски крака на едно момче в последния си мач в САЩ? И тоя цървул взел да се изказва!
А бе, аз не знам кой какво помни...но Стоичков го знае цял свят, а тебе - само роднините ти. Така че - за Суарез или само добро.....или нищо. Големите таланти са така - винаги ексцентрични, диви, необичайни...дори малко луди. Какво тук всеки е тръгнал да ми се прави на моралист....кой ви знае и вие що за странни птици сте, ама нейсе....
ОТ КОГА"БАРСА", ЩЕ ПРИВЛИЧА КАНИБАЛИ???