Кройф отправи критики към Бразилия и Аржентина
Трикратният носител на "Златната топка" и бивш нападател на Холандия Йохан Кройф разкритикува играта на Бразилия и Аржентина на Мондиал-2014.
Обратно в новинатаКоментари - Кройф отправи критики към Бразилия и Аржентина | Корнер.dir.bg
Коментари 10
"Надявам се, че Германия ще се класира за финала, защото Бразилия просто не иска да играе по-добър футбол" Германия пък какъв футбол играе? Интересен? Защото на техните мачове почти заспивам.
Харесва ми само Аржентина и то не заради Меси. В защита са най-добри според мен примерно. Досега
Това е несериозно.При положение,при което Холандия няма статут на суперсила и стигна дотук с криминална дуспа, ажанти и скандално поведение на Тим Круул.справедливостта ще надделее и Аржентина ще преодолее следващият съперник.Лека ве4ер.
Европейски шампион 1988, три пъти световен вицешампион, на всяко първенство (световно и европейско) е фаворит за титлата. Първият европейски тим, класирал се за това световно. Първият тим класирал се за елиминицаиите. Три победи от три мача в групата. Размазал последният световен шампион. ФАКТИ! И на това казваш "не е суперсила"? Ти не си добре! А когато се научиш как се пише дуЗпа, когато разбереш кога се дава такава, тогава бързай да казваш "криминална".
Не се притеснявай, ще спечелиш. Не знам как може всички да са толкова слепи, но Германия си е купила това световно. Всеки по-силен отбор който се изправя срещу тях страда от някакви проблеми с основни ограчи преди мача.
Не би, но ще ги изведе. Това първенство е с предизвестен край, не го ли разбрахте? Това е предрешено от ФИФА ООД и няма как да е иначе, след като вече футбола е бизнес. В добавка - вече се знае какво ще се случи в Бразилия, ако не е шампион - заради похарчените милиарди ще има революция. Така че - скука, скука...