Коментари - В Германия: Лудост! Невиждано! Невероятно! | corner.dir.bg
назад

В Германия: Лудост! Невиждано! Невероятно!

Германската преса не пести суперлативи за представянето на Бундестима при разгромната победа над домакина Бразилия със 7:1 на полуфиналите на Мондиала.

Обратно в новината

Коментари - В Германия: Лудост! Невиждано! Невероятно! | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 32

Германия се радва малко in advance.....забрави мъките с Алжир!!!

Изданието посочва още, че този мач ще остане завинаги във футболните "АНАЛИ". Предполагам, че става въпрос за бразилските "анали"... Без вазелин...

радват се напълно заслужено, не всеки ден някой пребива бразилия като гост със 7:1, а и явно са си взели бележка от мача с алжир който направи онова недоразумение на вратата световно известен

Че кой мач на Бразилия не беше мъка? :))

С германеца шега не бива.

По същия начин се радваха 1939-1941.Нищо не се е променило.

Точно затова, най-вероятно на финала германците ще загубят.

Приключи ерата на Испания. Идва ерата на Германия във футбола. Кралят умря. Да живее кралят! Освен, ако не загубят финала от много радост...

Никога не ме е било толкова чд, че не се класирахме за световното, колкото сега. С големите отбори не можем да се мерим, но поне щяхме да бием я Бразилия, я Италия, я Испания. Не знам, кога друг път ще ни се отдаде такъв шанс.

най-накрая бразилските мангасари си го получиха. ако не ги подпираха трябваше да са отпаднали още в групите.

"Футбол от друга вселена. Невиждано! Феноменално!" Радвам се, че германците дадоха такъв урок на Селесао, но тези хвалби се сипеха и за холандците след победата над Испания. И следващия мач на оранжевите срещу Австралия беше под всякаква критика. Дано само германците не се заслепят от този феноменален успех.

Честито на германците, съвсем заслужена победа! А що се отнася до бразилците...Не може да си отбор, в който като извадят звездата да не стават за нищо. Футболът е колективна игра. Нито един германец не се полакоми да стреля! Винаги търсеха 100% гол. И НАРОЧНО унижиха бразилските ревльовци (латиноси, между другото)! Освен да падат за дузпи друго не правиха! И Последният гол им го ПОДАРИХА! За да няма много самоубийства! От чисто човеколюбие! Това е исторически мач. Толкоз!

след катастрофата на бразилските циганчета остава само да се спука и другият голям балон на световното-аржентина. само меси пролет не прави,така че е време и те да си ходят и да гледам качествен европейски футбол.

Е, така се получава, като ФИФА си изкълчи китките да избута Бразилия до полуфинал. Те трябва да са щастливи, че германците второто полувреме го даваха ходом, че иначе отиваше на двуцифрен резултат.

Германците трябва да си стъпят на краката за финалът. Мач с мач не си приличат. Така Реал разби Байерн на тяхна земя, но едвам се измъкна на финала с гол след 93-тата минута за да стигне до продължения. Или как Унгария била в групите за световно първенство през 50-гдини Германия с 8:2 (тогава с играчи като Пушкаш). И на финала отново Унгария-Германия, унгарците повели набързо за 2:0, но го загубват с 3:2 и това се нарича "чудотото от Берн" и първа титла за Германия.

Ако Бразилия е все така шампион, няма да има интерес към футбола.За Бразилия и стига веднъж на три първенства да взема едното.Така се дава простор на конкуренцията във футбола, раздвижва се бизнеса с играчи и залаганията и т.н.

Парашутът се отвори за Холандия.Май че те ще спечелят световното по футбол през тази година 2014 г.

moi, каква Бразилия шампион като Бразилия е адски слаба? 2006 бяха адски слаби, 2010 също, и сега 2014 отново. Това е ясно на всеки поне малко разбиращ от този спорт. Ако не бяха съдийските подпирания, падаха от хърватите и отпадаха още в групите. Срещу Чили ако Пиния беше вкарал а не в гредата, отпадаха, тъй като беше последна минута. Късмет извадиха и че не срещнаха европейски отбор на 1/8 финал или 1/4 финал, иначе отпадаха още там.

"Човеколюбиви" германци; пич, ти не си много в час; казва ти го човек, който живее в Германия от 15 години и им познава до болка народопсихологията. Голът беше подарък безспорно, но не баш от човеколюбие. А горките бразилци изглеждаха като детски отбор на фона на 2метровите немци. Доста неравна игра. Не виждам какво толкова се гордеят.

Искам финал Германия - Холандия и лалетата да бият...

какув мач, германците попаднага на слаб отбор и се побуркаха да се доказват колко ги бива...никакув морал,поне малко колегялност и сучувствие кум бразилската пубика да бяха проявили...

Тя и радостта им е една такава обрана, скучновата и стерилна. Даже при японците щеше да има повече емоции. Дано на финала ги ступат.

Не мога да повярвам, че толкова слаб отбор е стигнал до полуфинал. Има си тъмна страна тази работа.

Може би не съм разбрал.Германия европейски ли стана снощи?хубав успех имаха,браво.Това не променя статуквото и величието на БРАЗИЛ.Нека си спомним 2010,когато криминална ситуация изхвърли Англия на осминафинал.И между другото между 1 и 1.3 утре ще коментирам отпадането на "дуспаджийницата"!

толкова дебилни коментари не бях чела

Gal

А бе неграмотник Бразилия ли наричаш слаб отбор???

Lahm e 1,70, a Neuer e 1,93

германия трябва да бие

Още помня как 1984 в Испания Алжир опушка ФРГ с 2:1 без много-много да се напъва...така,че по-кротко....Едвам направиха 2:2 с Гана,но вчера бяха блестящи - направиха на бразилците блицкриг:)