Неймар: Разминах се на косъм с инвалидния стол
Неймар късно снощи даде емоционална пресконференция, на която заяви, че при единоборството с Хуан Сунига се е разминал на косъм с инвалидната количка.
Обратно в новинатаКоментари - Неймар: Разминах се на косъм с инвалидния стол | Корнер.dir.bg
Коментари 17
Хубава работа, ама българска :) Голям смях са коментарите за Неймар, обикновено хейтърски драсканици, никъде не прочетох смислено и обосновано негативно мнение за него като футболист и човек. Той бил изрусен циганин, манго, пале, клоун... само този Неймар на 11 годишна възраст е бил най-желания футболист от клубовете в Бразилия, на 14 са го искали в Реал М, а на 20 в Челси. Сега си помислете вие какво постигнахте на тази възраст и после плюйте. Искате или не Неймар има всички шансове да се превърне в легендарен футболист, времето ще покаже дали това ще стане. Заслужава уважение, защото за да стигне до тук е положил много труд. Той е човек, който ври и кипи във футбола, може да направи чудеса с топката и да разнообрази играта.
Хубава работа, ама българска :) Гоял смях са коментарите за Неймар, обикновено хейтърски драсканици, никъде не прочетох смислено и обосновано негативно мнение за него като футболист и човек. Той бил изрусен циганин, манго, пале, клоун... само този Неймар на 11 годишна възраст е бил най-желания футболист от клубовете в Бразилия, на 14 са го искали в Реал М, а на 20 в Челси. Сега си помислете вие какво постигнахте на тази възраст и после плюйте. Искате или не Неймар има всички шансове да се превърне в легендарен футболист, времето ще покаже дали това ще стане. Заслужава уважение, защото за да стигне до тук е положил много труд. Той е човек, който ври и кипи във футбола, може да направи чудеса с топката и да разнообрази играта.
Нищо против нямам срещу Наймар,жив и здрав да е,но ми се струва ,че тази "контузия" не е контузия!
Винаги, на всички световни първенства съм бил против Бразилия. Но Бразил е само спортен опонент на европейските отбори, не враг. На Неймар пожелавам бързо да се възстанови. Футболът трябва да е за забавление на публиката, а не война. Жалко, че напоследък го превърнаха в перачница на пари, залозите стават много големи, затова тежките контузии на играчи ще стават все по-чести.
Неймарчо да се поинтересува кои бяха Щефан Ефенберг, Вини Джоунс, Марко Матераци и Дженаро Гатузо /примерно/. После да се оплаква. Че ония влизаха мъжката в единоборствата / особенно звяра Вини Джоунс/ и на това пале/манекен/клоун/циркаджия свят щеше да му се завие, ако може да се изправи срещу някой от тях...
Ех мечти - и например Суарес да беше ухапал някой от изброените, или например Рой Кийн ми се ще да видя :)
Този щеше да им напомпа казана на немците.
Те германските защитници, особенно Боатенг, щяха да го оставят да си разиграва коня най-вероятно...