Коментари - Клозе: Роналдо е най-завършеният нападател | corner.dir.bg
назад

Клозе: Роналдо е най-завършеният нападател

Германският национал Мирослав Клозе описа бразилеца Роналдо като "най-завършеният нападател за всички времена".

Обратно в новината

Коментари - Клозе: Роналдо е най-завършеният нападател | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 6

Да прав си е Клозе, че Роналдо айде да не казваме най добрия, но е сред най добрите, тези които ги наричат футболни гении. Обаче явно няма футболната дисциплината на Клозе. Не успя да запази толкова дълго време върховата си форма, ако не се лъжа Роналдо на 35 се отказа окончателно от футбола. А Клозе е на 36 и още го викат в националния и още бележи на световни. Така според мен заради дисциплината си и че запази добра физическа форма толкова дълго се сдоби с титлата голмайстор на всички времена, не защото е някакъв изключителен нападател, има далеч по добри от него. Иначе и двамата нападатели играят в отбори които неизменно винаги са на световното и винаги прескачат групите, та не е само от отбора, по скоро е от дициплината и сериозното отношение към това с което се занимаваш. Не го виждам Клозето да се е занемарил и ошишкал.

И живял ли си по времето на Гаринча, Пеле, Жаирзиньо, Еузебио,Кройф,Бекенбауер,Марадона,Кристияно, Меси.Познаваш само последните двама.Следва втори ешалон, трети, а клозето е от нивото на нашия Жеков, което никак не е малко.Само голове и нищо друго, което също не е малко.

Става въпрос за Бразилския Роналдо, аз най-вече си го спомням как надебеля и си провали кариерата накрая.

Аз пък си го спомням като световен шампион от 2002-ра и голмайстор, при това във времена, когато някои го бяха отписали.

За мене е Мане Гаринча.

а не е ли Диего Армандо Марадона?