Коментари - ”Барса” глобява Суарес £3 млн., ако хапе | corner.dir.bg
назад

”Барса” глобява Суарес £3 млн., ако хапе

Ръководството на "Барселона" включи любопитна клауза в договора на новото попълнение Луис Суарес.

Обратно в новината

Коментари - ”Барса” глобява Суарес £3 млн., ако хапе | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 12

Суарез, в моя отбор ше те глобявам, ако не хапеш! Сичко за побадата, нокти и зъби! Кастрати на терена не понасям.

хавиер ,ти ли си бе?!

само заради тази придобивка на барса вече не съм неин фен не че ще я заболи нещо но като мен мислят много хора

Да играе с намордник! Адидас да не дреме - НАМОРДНИЦИ "АДИДАС" как ви звучи?

Само трябва да играе с маска, като Ханибал Лектър.

най-сигурно е да му избият зъбките. След това да му сложат чене ,което да не носи по време на мач.

Бербатов трябва да го глобяват за спане на терена/с отворени очи

Глупак

"..ако опита да ухапе съперников футболист по време на мач".. значи съотборници може...

суарес е к-а-н-и-б-а-л!!!!! поведението му е срамно за клаасен футболист, какъвто тои претендира, че е!!! и докато големите клубове ще правят на гърба на този канибал пари, то децата му един ден в училище ще ги подиграват, яе баща им е канобал!!! пведението му е срам и позор за световня спорт!!! тои трябва де се лекува при психиатър.

аябсолютно подкрепям

Психолог ще е достатъчен!:)