Коментари - Софиянци спират да плащат парно | Корнер.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари 2
Коментирай
Престъпниците във властта и правосъдната система ни изнудват в полза на руската енергиина мафия. Искат да заплащаме принудително загуби на продукт, който не сме поръчвали и ползвали. Загубите не са нито стака нито услуга и не подлежат на заплащане!!! Затова не плащаме и няма да плащаме! Съдете не само бандитите от топлофикация, съдете и държавата в европейски съдилища масово докато бандитите във властта се принудят да променят закона и съдебната система се изчести от марионетки на енергиината мафия.