Коментари - Национал: Лудост е да изгонят Кунчев | corner.dir.bg

Коментари - Национал: Лудост е да изгонят Кунчев | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 2

То - "на крива ракета космоса й пречи"! Днес е Кунчев утре някой друг . На всеки се случва да греши . И после как да му се играе на човек след като при първата издънка направо го гонят от клуба . Български футбол ли ? - бля, бля, бля....

подуенското оборче е слабичко и ще оризели и следващия твой колега!ЦСКА сякаш има по верен усет за без пари да взима малко по-малко куци кончета.При вас парите за играчи и съдии свършиха и това засра славно безславната 100 ГОДИШНИНА! Стойчо ще влезе в историята ,че като играч е съсипал ЛИВЪРПУЛ, а като тренер ЛЕВСКИ.Имам чуството ,че второто го кефи повече!А ти момче бегай в некой отбор от А група ,който те иска и се не бой - скоро ще имаш победа над подуенци