Коментари - Национал: Лудост е да изгонят Кунчев | Корнер.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари 2
Коментирай
подуенското оборче е слабичко и ще оризели и следващия твой колега!ЦСКА сякаш има по верен усет за без пари да взима малко по-малко куци кончета.При вас парите за играчи и съдии свършиха и това засра славно безславната 100 ГОДИШНИНА! Стойчо ще влезе в историята ,че като играч е съсипал ЛИВЪРПУЛ, а като тренер ЛЕВСКИ.Имам чуството ,че второто го кефи повече!А ти момче бегай в некой отбор от А група ,който те иска и се не бой - скоро ще имаш победа над подуенци