Официално: Бербо се оттегли от националния отбор (видео)
Капитанът на българския национален отбор по футбол Димитър Бербатов обяви официално решението си да напусне националния отбор, предаде БГНЕС.
Обратно в новинатаКоментари - Официално: Бербо се оттегли от националния отбор (видео) | Корнер.dir.bg
Коментари 275
ееееее най-после дано и други смешници го последват и да навлиза ново поколение това се видя че не могат да играят
Бербатов е талантлив футболист. НаЙ- интелигентния от бг футболистите(представете си другите на кво ниво са). Интелигентността личи в играта му. И въпреки това, ако не беше майка му(респективно Пената) никога нямаше да е звезда. За мен този човек заслуява уважение, без да се превъзнася разбира се.
Българският футбол е полумъртво зомби,не го подкрепяйте и не се хабете с него,говоря на мислещите,а тези,които искат да мучат-вход свободен
ЕГАТИ СКАПАНИТЕ БЪЛГАРИ.ЗАВИС- ЗАВИС.СЕГА И МАРТИН И СТИЛЯН ДА НАПУСНАТ НАЦИОНАЛА ЩЕ СТАНЕ ПРЕКРАСНО ЗА ДА СЕ ВИДИ КАКВО Е БФС-ГОВЕДАТА.БЛИЗКИТЕ 12 Г. БЪЛГАРИЯ НЯМА ДА ВИДИ ЕВРОПЕЙСКО-СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО.СОРИ.
сега всички злобари и завистници, разбираи балгари, ще останат без работа, а именно да плят по наи-известня балгарски футболист. евала *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Знам, че на всички завистници мед им капе. Невежеството никога не осъзнава какво губи наистина, когато губи хора като Бербатов! Никога няма и да го осъзнае, но това не означава, че загубеното не е загубено.
Като играеш в Англия знаеш ли какво значи за един англичанин да бъде поканен в националния отбор?!
Mи краино време е и ние да вкараме някои гол *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
браво! сега остава да се откажеш и от манчестер юнаитед и ще ти стана наи-големия фен.
Затова Ицо Стоичков, колкото и да е необичан и, нека си го кажем - простоват, ще бъде 1 защото винаги се раздаваше на терена докрай.
Благодарим ти Мите за всичко направено за България! Ти си един велик българин !Пожелавам ти много здраве,щастие и бъди добър баща и съпруг!
Много е просто това момченце.Не разбра какво очакват хората от него:да играе винаги на MAX,да се раздава до край,да има хъс,да не се пази.Не му ли идва на акъла,че с ограничения си умствен багаж получава много пари и трябва да ги заслужи.Той е просто един съвременен гладиатор,който има две алтернативи-или да побеждава,или да Умира красиво.
Нели, Нели, защо не станеш футболистка, да побеждаваш и да "умираш" красиво? Ще те гледам с удоволствие.
А бе, Heli, като ти чета словесните тенезми, се убеждавам, че сравнен с теб, Митко трябва да е поне член кореспондент на БАН с неговия "ограничен" умствен багаж. Народът го е казал добре: "Всяко земноводно да си диференцира акваторията", та и ти така продължавай да си квакаш от твоето блато...
Спете да плюета! Засрамете се! Благодарим ти, Митко за всичко, което си направил за България във футбола и извън него!
Спрете да се подмазвате! Какъв точно е неговият принос за България във футбола и извън него? И докога само кухи футболисти трябва да са повод за национална гордост? Тъжно е ако само Бербатов и Стоичков са наш национален символ и повод за гордост.
Откога те чакаме некадърник такъв-и Манчестър не те искат вече-изобщо никой не те ще
Да, почти никой. Само Байерн, Милан, Барселона, Интер, Тотнъм.....Това е то- български форум, пълен с вселенски простаци!
Маааалииии,много желан веее!! Всеки вика "вземи го ти" !!!! Ако прибавят и някой лев отгоре,ще го вземе при мен !
прочетете си коментарите отново и ще разберете колко много сме му помогнали да вземе това решение. никога не е имало по-добри футболисти от него и от стоичков, но не получиха никога признанието, което заслужават. дадохме всичко от себе да ги смачкаме сас завист и злоба. човека е взел решение, всеки има право на личен избор. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Как може да сравняваш Стойчков с тази примадона!!!??? Стойчков псуваше наред и беше готов винаги да изяде тревата,но никога няма да се предаде!!! А това лекенце,не виждам нищо друго да прави освен състрадателни физиономий!!!
вазможено е да са му поставили ултиматум от раковаодсвтото на манчестер,или да напусне националния и да се концентрира изцяло варху клубния си тим,или ще последва трансфер.имаики предвид факта,че доста помия се излива варху него в бг типично по нашенски,играе понякога дори контузен,напрежението му става в повечко и тои е предпочел да направи това което е наи добре за него и балгария и да се махне.подкрепям го напално,имаики предвид факта,че е един от тримата или четирима наи добри нападатели на балгария за всички времена,а тука в бг освен критики и плюене нищо друго не е получил в последно време.ако причината е че му е писнало на к...,значи е прав за себе си.да може и да не е вкарал на наи силните отбори срещу които сме играли,но пак е вкарал почти 50 гола за годините в които е играл,ако това не е достатачно за нас балгарите,значи не заслужаваме играч като него,за когото манчестер счупи клубния си рекорд.но ние сме балгари,и няма как да поздравим някого за успехите му и да му отдадем уважението което заслужава,ние сме нация на завистници и комплексари и щоме някои трагне нагоре,правим всичко вазможно да го хванем за краката и да го издарпаме обратно...жалко,без него и без друго жалкия ни отбор от гелосани и бездушни лиглиофци,ще затане тотално... *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
че баш пък тая карабина ли няма да се оттегли?!Той не може да играе 2 мача в седмицата,че камоли да се съсредоточи на 2 фронта.МАХАЙ се боклук!!Не ни трябват к..ви дето реват само за пари!!!
Какво беше написал Васил Левски в тефтерчето си най-най-накрая: .........НАРОДЕ!!!..........
Е сега вече наистина няма да гледам мачове на национала, че то такава мъка ще е... майка плаче. Берба ще има винаги и поддръжници и критикари - неизбежно е, като е станал толкова известен. Добре е обаче да няма крайности, а по-скоро конструктивни и обективни мнения. Жалко, почувствах се така, както когато почина Майкъл Джексън - противоречива личност, но несъмнен гений. Е, слава богу Митко е жив и здрав, пожелавам му така да е дълги години, та да му се радвам аз и тези, които харесват идейния и техничен футбол, където и да играе занапред. Много е прав Сираков, като казва, че множеството неуспехи оказват негативно влияние и демотивират и може би наистина е по-добре да влязат нови момчета в отбора, без психическото бреме... Друг е въпросът има ли достойни заместници?... Както и да е, съжалявам за това решение, ще се отрази неминуемо на и без това слабият отбор. Но пък Митко е професионалист и е напълно прав сам да определя приоритетите си и никой няма право да го критикува за това. Свободата на личността е основно конституционно право на всеки гражданин. От глупави изцепки за предателство, клинчене, бягане от отговорност няма смисъл, щото за какъв патриотизъм може да иде реч в БГ? За да има патриоти, трябва да има ясни национални идеали, ценности копнежи за които всички като едно цяло да се борим, вместо това ние МОЛ-ове строим... И никой няма право да взисква от Берба освен хората, дето му плащат заплатата и близките му. ТОЙ НЕ Е ДЛЪЖЕН никого да забавлява, а можем само да се надяваме да създава красота, която ние да "откраднем" от телевизора или на стадиона. Митко, желая ти успех и знай, че все пак има достатъчно хора в твоята родина, които биха искали ти да водиш атаката на трикольорите!
Спри, бе човече - докара ме до сълзи с тези откровения. С какво толкова те спечели този - като гледам вече и в МЮ не му се радват много (а нали те му плащат заплатата )
В съда ли сме? И това да не беше пледоарията на защитата?
Колега по съдба маджарска, И въпреки всичко някъде дълбоко в себе си ще признаеш, че твоя любим Балерин няма качествата на истинска звезда - липсва му хъса, липсва му волята и решимостта да се наложи над останалите, че даже и да ги поведе! Женчо е твоя Барбук, и затова го плюе половината публика, останалата го защитава, ама истинската звезда няма нужда да го защитават феновете.....Аз пък не ща уморен кон да води атаката на трикольорите! Уморените коне ги убиват, нали?
Тоя Балерин, Женчо, Барбук и т.н., каквито и качества и да има и да няма, направи истинска мъжка (справка - виж какво казват Наско и Мъри) постъпка и напусна, за да спрат най-после сплетните по негов адрес. Тази мътилка ще изтече, ще се види кой крив, кой прав. Да се готвят слеващите неуморени още коне, искаме зрелища.
от едно време беше ревльо и бездарник. няма психиката на победител . скоро ще приключи и с манчестар и пак ще доиде да рони сълзи пред бфс.
съгласен съм само, че няма психика на победител. не отричай, че все пак е талантлив. и не вярвам, че ще заплаче пред бфс. кой знае?
от едно време беше ревльо и бездарник. няма психиката на победител . скоро ще приключи и с манчестар и пак ще доиде да рони сълзи пред бфс. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Имаме един класен играч в престижен клуб и типично по български направиха всичко възможно да бъде оплют !Никаква подкрепа не получи от българите ,оправдавам го напълно !Поне има достойнство !
По-добре, че се отказва, да видим кой ще плюем сега :)
какво по добро да играеш за национален тим. бях фен на бербо.....но до днес *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
По-добре. Бербатов няма сърце и смелост да бъде лидер на националният отбор. Колкото беше ценен за Юнайтед във важните мачове, толкова беше полезен и за българския тим..
Абе вия в ред ли сте? Щели сме да започнем да вкарваме- хахаха. Не знам дали сте забелязали (едва ли като се има предвид, че само плюете тук) но няма как да има национален отбор като футболетата ни са на някой някой и това е от 20 години. Казвам го от личен опит с юношите на Левски, където татковците с s-класите определят кой ще играе и кой не, но това е друга тема. За Митко Бербатов не че съм му най- големия фен, но след Бате Ристо няма друг. Не случайно е N1 по голове. Така че да спрат да пишат някакви неосъзнати пубери , които гледат тая велика игра от една година, а да се започне от към върха на пирамидата. Не може да нямаме читав защитник от Трифон насам , а някакъв тук да казва че сме щели да почнем да вкарваме ( може ама бира с картофки). И 6 да вкараме ще ни върнат 7 , така че стига глупости. Трябва да се разкарат всички Сираковци Миховци и тем подобни пиявици и тогава може и да се оправим, но не е Митко най-големия грешник. Айде сега да видим кой ще вкарва?? може би мъжа на оная пача Алисия или големия нападател Камбуров дето ще се пенсионира в "големия евроотбор" от Надежда. Щеше да е смешно ако не беше тъжно какво идва след Бербатов и Петровите. Между другото съм от Левски да не сте останали с друго впечатление :((((
Мнооого мързелив и алчен човечец. Отделно психиката му е fucked up. Ся ще гледа да изкара максимално кинти преди да се амортизира, това му е "личния план". Което няма лошо всъщност, обаче тия пресконференции...По-добре си кажи че не се разбираш с някои или не ти се играе