Официално: Бербо се оттегли от националния отбор (видео)
Капитанът на българския национален отбор по футбол Димитър Бербатов обяви официално решението си да напусне националния отбор, предаде БГНЕС.
Обратно в новинатаКоментари - Официално: Бербо се оттегли от националния отбор (видео) | Корнер.dir.bg
Коментари 275
Ако бях аз на негово място - щях да се откажа много отдавна!!! И не само това - нямаше да си дойда тук НИКОГА! В тази мършава държава! Ако Бербатов е проблема на България като цяло - направо сме цъфнали и вързали! Простолюдието да съсредоточи злобата си към тези, които го направиха беден като клошар, а не към този, които се опитва да направи добра реклама на кенефа България! Давай, Бербо, макар левскар съм винаги зад теб!!! Само напред и нагоре!!!
Като е мършава държавата,що търсиш тук,махай се и ти
Барби бой ще играе само за Sin city united! Там ще ги скъса от гьобеци и други мурафети.
Много късен избор... и повече такива безсърцати гюленчета да не се появяват на терена, моля. Капитан Стилян петров.
Чакам да видя кой най-после ще го замести? Вероятно някой от агитката, там разбирачи колкото щеш.
ако се махне се класираме за европеиското
не бе - объркали са се. ще оповести че се отказва от МЮ и че си е купил нова диадема. Клоун.
Направо го изядохте този човек с кометари. Мислите ли, че като не играе той и национала ще побеждава - аз не , загубите няма да си отидат с него !
Аз и Гонзо, Пелето и Телето ще сме Гръбнака вече. Сега и Стенли и Марто да си бият камшика и вече сме ново начало. Така де ! 9 ще е ТОЙ . Това е истината и бъдещето. Аман от манекени и Публични личности. Мойта фондация- Бате, Кака Биг Комисион ще натулизира Меси, Рууни , абе който кажете.
И какво щяхме да играем при класиране в ЮАР-ганкиното или дайчовото?
Митко отдавна трябваше да си предложи услугите на Англия, Германия, Италия или Испания. На страна, която играе футбол. Мите, България НЕ ТЕ ЗАСЛУЖАВА!
Баси ламера..... Много разочарован от това решение! Слабохарактерност ми говори това.... Ламер......
пораснаха пилци про.......ха квачки като се отказва от националния ще спечели цяла БЪЛГАРИЯ такива ликета по хубаво да ги няма и без това заради него не сме на световно защото си пазеше златните краценца
пораснаха пилци про.......ха квачки като се отказва от националния ще спечели цяла БЪЛГАРИЯ такива ликета по хубаво да ги няма и без това заради него не сме на световно защото си пазеше златните краценца
Българската диагноза.Дайте ми малко пари и известност и съм готов за заместник на Господ.Видите ли ме аз съм голяма работа и се махам.Сигурно много се изморява на мачовете на Национала (защото целия отбор играе за него) ,та ще се откаже за да е във форма за скамейката на Юнайтед.
Нещастник мързелив, бедна,алчна душа. Добре е,че се маха.
нещасник мързелив, бедна душа. добре че се маха. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
нещасник мързелив, бедна душа. добре че се маха. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Ще е правилна постъпка. България не заслужава талантите си. Друга нация би се гордяла с футболист като Бербатов. Ние сме мърша.
Да се откаже без това не му се играе вече много когато идва в националният, мързи го, пази се от контузии. Ако се беше напънал в някой от мачовете повечко, беше дал пример на останалите сега щяхме да играем в ЮАР. Лошото е, че след него няма никой и няма кой да го замести ..., но тук вината е на тези, които управляват футбола.
Давай Бербо, остави ги тия некадърници от националния. Да викат недоразумението Мицански, дето журналистите го направиха бог, щото вкарал 14 гола за цял сезон в едно от най-слабите първенства в Европа. Да падат с по 8 на 0 и да викат, че топката им е твърде кръгла. Пък ако искаш национален, Македония със сигурност ще те земат.
Крайно време беше. Никой треньор нямаше смелост да го направи, но е факт, че играта му в националния не вървеше, а се разчиташе най-вече на него. Срам и позор за Мъри, че не го направи !
и стига сте писали за тоя олигофрен всеки ден... *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Какво всеки ден? Те през 1 час измислят нещо ново... Сега ни казват какво ще се случи след 1 час. След 1 час ще ни кажат, какво реално се е случило... После, през един час, ще започната да ни казват, какво мислят различни светила по въпроса и т.н.
най-после ще спрат да го дъфчат тоя барбук и ще пишат само за гоонзо, гоонзо, гоонзо, оле...