назад
Грозни сцени след финала за Купата на Полша
Сериозни безредици имаше след снощния финал в турнира за Купата на Полша между отборите на Легия Варшава и Лех Познан. Легия спечели мача с 5:4 след изпълнени на 11-метрови наказателните удари, но веднага след края на мача хулигани на двете агитки нахлуха на терена, след като преди това бяха потрошили трибуните.
Обратно в новинатаКоментари - Грозни сцени след финала за Купата на Полша | Корнер.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018