назад
Премиерът: Да бе, ей сега ще ви кажа за акциите
"Да бе, ей сега ще ви кажа, че след два часа ще има акция еди-къде си. Все пак не съм главен секретар на МВР", сподели премиерът Бойко Борисов, относно борбата на държавата със спортните залагания на черно.
Обратно в новинатаКоментари - Премиерът: Да бе, ей сега ще ви кажа за акциите | Корнер.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари 6
Коментирай
София не е България. Всички други са мърши и да умират ли бе господа управляващи. Не виждате ли, че цяла България ви храни бе кестени недоделани. Софиянци си тръгнаха по родните места отново за празниците - нещо да кажете.
Боко-тиквата, Боко-рапона, абсолютен малоумник!