Коментари - Премиерът: Да бе, ей сега ще ви кажа за акциите | corner.dir.bg
назад

Премиерът: Да бе, ей сега ще ви кажа за акциите

"Да бе, ей сега ще ви кажа, че след два часа ще има акция еди-къде си. Все пак не съм главен секретар на МВР", сподели премиерът Бойко Борисов, относно борбата на държавата със спортните залагания на черно.

Обратно в новината

Коментари - Премиерът: Да бе, ей сега ще ви кажа за акциите | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 6

София не е България. Всички други са мърши и да умират ли бе господа управляващи. Не виждате ли, че цяла България ви храни бе кестени недоделани. Софиянци си тръгнаха по родните места отново за празниците - нещо да кажете.

Боко-тиквата, Боко-рапона, абсолютен малоумник!

поне опитва да прави нещо, ти кво правиш?

По точно довършва започнатото от другите.

и какво прави?

Боже пази България!!!