Коментари - Гонзо: Ако Левски не стане шампион, аз ще си тръгна | corner.dir.bg
назад

Гонзо: Ако Левски не стане шампион, аз ще си тръгна

Вече официално обявен като старши треньор на Левски Георги Иванов-Гонзо, даде първото си изявление на новия пост.

Обратно в новината

Коментари - Гонзо: Ако Левски не стане шампион, аз ще си тръгна | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 3

ами въобще защо оставаш бе гонзалес,лефски няма да са шампион,по добре тръгваи още сега

За да стане левси шампион е по-добре Гонзо веднага да си тръгне. Аз не съм левскар и "никога няма да бъда", но още помня Гонзо да говорои пред журналисти след поредната загуба от наш или чужд отбор, че са играли добре момчетата... Гонзо, за доброто на левси или млъкни или си тръгни!

млъквай, бре!!! за нас - НЕ-левскарите комбинацията паткоф-гонзю е идеална! :))) след година - две сами ще се заличат от футболния небосклон... Паткоффф- завинаги един от ТЯХ!