назад
Гонзо: Ако Левски не стане шампион, аз ще си тръгна
Вече официално обявен като старши треньор на Левски Георги Иванов-Гонзо, даде първото си изявление на новия пост.
Обратно в новинатаКоментари - Гонзо: Ако Левски не стане шампион, аз ще си тръгна | Корнер.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари 3
Коментирай
ами въобще защо оставаш бе гонзалес,лефски няма да са шампион,по добре тръгваи още сега
За да стане левси шампион е по-добре Гонзо веднага да си тръгне. Аз не съм левскар и "никога няма да бъда", но още помня Гонзо да говорои пред журналисти след поредната загуба от наш или чужд отбор, че са играли добре момчетата... Гонзо, за доброто на левси или млъкни или си тръгни!