Коментари - Възроденият Абидал: Жестът на Пуйол ме остави без думи | corner.dir.bg
назад

Възроденият Абидал: Жестът на Пуйол ме остави без думи

Френският защитник на Барселона Ерик Абидал призна след финала на Шампионската лига, спечелен от испанците с 3:1, че е бил трогнат от жеста на капитана Карлес Пуйол, който му даде капитанската лента на тима и му връчи купата при награждаването на победителите.

Обратно в новината

Коментари - Възроденият Абидал: Жестът на Пуйол ме остави без думи | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 3

Да, футболистите на Барса са с една кръв, от една група са. Просто са едно общо цяло от големи футболисти. Не е така в МЮ, където освен Димитър Бербатов, всеки е егоист докато е там и мисли само за себе си...В МЮ няма никакъв колектив. Най-добре е Митака да се маха от тези саможиви и лицемерни хора. А САФ пък е за пенсия и ако не са махне, ще пенсионира и отбора. Жалко за Бербатов. Можеше да направи нещо в тази среща...но така му било писано. Да се маха от тези егоисти и саможиви ритльовци..... Без Бербатов - следващата година, ще са извън тройката. А звездата Чичо - ще вкара три гола - в двата топката ще го удари сама, а в третия ще има рикошет и все тая...това тичащо човече не е футболист с мисъл. Готов е за конно надбягване - да отива там!!!

Никой не може да има каквито и да е думи при такъв жест. Велик отбор,Велики футболисти,Истински човеци! Поклон!

виска барсааааа!!! барса е 1 класа над всички отбори!!!