назад
България приема Турнира на шампионките на WTA!
България ще е домакин на едно от най-големите състезания в световния женски тенис - Турнира на шампионките на WTA, в следващите три години.
Обратно в новинатаКоментари - България приема Турнира на шампионките на WTA! | Корнер.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари 1
Коментирай