Гришо показа страхотна класа, но отпадна от Цонга
Григор Димитров загуби от Жо-Вилфред Цонга в истинска тенис драма на Уимбълдън. Българинът напуска надпреварата след поражение с 6:7(4), 6:4, 6:4, 7:6.
Обратно в новинатаКоментари - Гришо показа страхотна класа, но отпадна от Цонга | Корнер.dir.bg
Коментари 21
господин шивачев, препишете правилно резултата в увода на статята. толкова ли един резултат неможе да изпишете. така както сте го написали е 2:2 сета. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
И къде го гледахте тоя мач? Не съм доволен от криминалното излъчване на тия турнири по световно неизвестни телевизии.
ако това момче не се замозабрави и е достатачо упорито,сте имаме с какво да се гордеем
Гришо наистина игра добре, но все пак: 1. Не е достатъчно зрял тенисист 2. Липсва му достатъчна физическа сила 3. За неговите години не играе добре с краката и не е толкова бърз по корта 4. Прави детински грешки, има все още и малко балкански манталитет ИЗВОДИ: Да подобри всичко казано по-горе! Може би и не с този треньор? Защото в края на краищата макар да е само на 20 години време е да си показва зъбите. Има някои, които са ги показали и преди тази възраст, въпрос на манталитет и желание за игра!!! Да не стане както казваше Тошко Колев: "Добре свири, но не може да започне". Засега заедно с Цветана им се оформя един синдром - на добре изиграния първи сет и след това пропадат!!! Няма време, ако искат наистина да станат добри тенисисти!!!
Гришо наистина игра добре, но все пак: 1. Не е достатъчно зрял тенисист 2. Липсва му достатъчна физическа сила 3. За неговите години не играе добре с краката и не е толкова бърз по корта 4. Прави детински грешки, има все още и малко балкански манталитет ИЗВОДИ: Да подобри всичко казано по-горе! Може би и не с този треньор? Защото в края на краищата макар да е само на 20 години време е да си показва зъбите. Има някои, които са ги показали и преди тази възраст, въпрос на манталитет и желание за игра!!! Да не стане както казваше Тошко Колев: "Добре свири, но не може да започне". Засега заедно с Цветана им се оформя един синдром - на добре изиграния първи сет и след това пропадат!!! Няма време, ако искат наистина да станат добри тенисисти!!!
С всеки изминал ден се вижда, че наближава времето на Григор Димитров. Ще стане така, че противниците му ще се "строполяват" все по-често на корта, а той ще събира овации... УСПЕХ и малко повече късмет Гришо!!!... ТРОФЕИТЕ ТЕ ОЧАКВАТ И ТИ СИ ГОТОВ ЗА ТЯХ...
Хайде стига с тези гръмки заглавия.След като е отпаднал,значи класата не е била достатъчна.Уж все сме страхотни,а още на първия,най много на втория кръг и отпадаме.И така си минават годините и големите ни надежди така и не правят нещо запомнящо се.
Браво на Григор! Дано да продължава в същия стил и занапред. Съдейки по липсаната на коментари никой не забелязва тези хубави моменти. Жалко, че основните новини в българския спорт са свързани с привличането на поредния третокласен футболист за четвъртокласен отбор.
Много тъпо е да се хвалиш със загуба. Като си паднал си трай - народът има един лаф "мълчи като бит гъз". Хвали се като биеш. Така че за какво е точно статията ? п.с. А Тодор Колев казваше "той много хубаво свири, ама не може да започне"
За първи път те виждам да напишеш нещо хубаво за някой български спортист. Трябва да им се радваме, не да ги плюем.
Ако имаше малка представа от този спорт, ако беше гледал мача, ако имаш най-малка представа какво прави направи това момче на корта вчера, никога нямаше да напишеш този безумен коментар.
Това беше един чудесен мач!Абсолютен спектакъл- така каза английския коментатор!Нашето момче още не е физически на необходимото ниво, може би му липсва тактическа подготовка,отвреме-навреме действа наивно и импулсивно,но така или иначе тая игра му идва отвътре!Мисля ,че треньорът му Макнамара е добър!Ако Гришата продължи да работи ,успехите ще дойдат!Горе главата и напред,Гриша!
Браво на Гришо за добрата игра!!! Наистина има голям напредък и е почти равен с големите. Има прекрасни удари, но му трябва още малко физика и бързина и малко повече увереност. Успех!!!
Аз лично го гледах по интернет. Браво Гришо, нищо, че падна, важното е, че игра страхотно!Успех!!!
Явно четеш коментарите избирателно!!! Махни ЧЕРНИТЕ БАРБУКОВИ ОЧИЛА от очите си и ще видиш, че света не се върти само около Него!!!... Какъв пример могат да вземат младите българи от готовия на всичко в името на парите сребролюбив плужек и национален предател? УВАЖЕНИЕТО, ПРИЗНАНИЕТО И ДОСТОЙНСТВОТО НЕ СЕ ИЗМЕРВАТ С ДЕМОНСТРИРАНЕ НА ЕТИКЕТЧЕ С ЦЕНА !!! Нека младите българи се вдъхновяват и въодушевяват от заслужилите с изявите и успехите си български спортисти, като например тези от последната седмица - Димитров, Пулев, Пиронкова.....!!! ПРЕСТИЖ СЕ ПЕЧЕЛИ С ВОЛЯ, БОРБА ЗА ПОБЕДА И СЕБЕРАЗДАВАНЕ !!!...
Имате ли представа колко труд и средства / собствени / трябва да вложи човек, за да изкараш тенесист до това ниво, в България. Бащата на Гришо трябва на ръце да го носят за героизма му, но като винаги всеки те гледа в канчето, колко взел, защо паднал и др. простотии, вместо да каже БРАВО ГРИЩО !!!!