назад
Tреньорът на Висла: Литекс игра много добре, ние не
Старши треньорът на Висла – холандецът Роберт Мааскант, бе много доволен от победата над Литекс с 2:1 като гост в първия мач от третия предварителен кръг на Шампионската лига.
Обратно в новинатаКоментари - Tреньорът на Висла: Литекс игра много добре, ние не | Корнер.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018