Коментари - България победи европейския шампион Полша (видео) | corner.dir.bg
назад

България победи европейския шампион Полша (видео)

България победи с 3:1 гейма (19:25, 25:22, 25:22, 25:23) еврошампиона Полша във втория си мач на Евро`2011 в Прага и по този начин си осигури продължаване и след елиминационната фаза на турнира.

Обратно в новината

Коментари - България победи европейския шампион Полша (видео) | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 23

Браво български лъвчета!Честито!Бъдете здрави и силни и ви желая бъдещи успехи!Битката продължава!

Браво момчета!

БРАВО, БЪЛГАРИ ЮНАЦИ! Повече хъс и психическа издръжливост ви трябват, другото си го можете! И малко концентрация! Разкажете играта и на Германия утре. Знаем, че можете!!! УСПЕХ!!!!!

Сега не е ли по/добре да паднем с 3:0 от Германия и да станем трети в групата. Така със сигурност няма да се паднем на Русия, ако те са първи в тяхната група. Просто ще играем един мач повече.

Браво на нашите, все така да бият и занапред и да имаме шанса да им го върнем на словаците!

Браво български юнаци...браво момчета,просто думите не стигат за да изразя невероятното усещане ,което изпитвам сега...! "Съединението прави силата"

Браво български волейболисти,поздравления за победата ! Вие сте нашата спортна гордост, дано и утре да победим !

Ако паднем от Германия , има шанс да станем трети. И тогава ще се изправим срещу Чехия. Може да има домакински тесли!!!

Браво!!! Наистина тези постоянни победи на волейболистите ни карат да се чувстваме горди, че сме българи.

БРАВО

Целият народ трябва да е като тези момчета!Благодаря Ви и играйте все така!

Браво на момчетата!!! Но и се видя, че Владо Николов нещо не му върви играта и май понякога я разваля! Цецо е по-добър за момента от него, а защо седеше на пейката, само Стойчев знае!!! Тошко през първия гейм игра определено за тях, не знаеше къде се намира, много грешки прави!!!

БРАВО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

БРАВО, МОМЧЕТА!

Радо, обичам те!!

Малко радост и за нас! Здраве и късмет!

Първо, поднасям извинение на треньора и отбора, затова,че реших - загубихме. Получих, нагледен урок, какво не трябва да е мисленето НИ!! Нагледен, прекрасен урок! Да сте живи и здрави момчета, все така да ни радвате! Аз, специално, вече прав пред телевизора, докато ВИЕ играете в прослава на Родината си! Успехи и Здраве, без контузии!!!!

Да се радваш ли, да плачеш ли при това противоречиво представяне?!

радвай се бе киркоре, нали бихме! а и да бяхме паднали...за мен няма драма! момчетата са ни супер!!!

Ееех винаги има някой хейтър да оцапа темата. Така и с футбола. Сърдехме се на Златното поколение за равен с Грузия и Албания, за загуба от Франция на Европейското. Сега ще минат 8 - 12 г. докато само се класираме за Световно или Европейско. А волейбола ни държи ниво още от времето на Любо Ганев !!! Това е голямо нещо !!! Не го приемайте за даденост !

Браво!Добре,че е волейболния отбор на България,та да донесе малко радост!Поне не са като онези прехвалени манекенки с чалга метресите си от националния по футбол.

Още от Димитър Златанов...