Изказвания след първата четвъртфинална среща от Шампионската лига отборите на между Малага и Борусия (Дортмунд), завършила 0:0. Юрген Клоп (старши треньор на Борусия Дортмунд): “Мога да бъда недоволен само от едно нещо - неумението ни да реализираме днес. Но мисля, че въпреки нулевото равенство, моят отбор се прибира у дома като фаворит за класиране на полуфиналите. Не използвахме своите шансове. Но това, което е нужно сега, е да запазим спокойствие и да постигнем нужния резултат. В завършващата фаза загубихме концентрация, нямахме точност пред гола. И докато ние пропускахме, Малага постепенно намираше лицето си и заигра все по-добре и по-добре в течение на мача. Като цяло мога да кажа, че показахме качествен футбол срещу много добър отбор. Нашите шансове за класиране напред са по-високи и нулевото равенство е резултат, с който е приемливо да се живее. На почивката казах на отбора, че изглеждаме нелошо, но трябва да прибавим повече точност в завършващия момент. Не сме идеален отбор и има още върху какво да се усъвършенстваме, но мисля, че впечатлихме с някои неща на терена.