ПСЖ си отмъсти на Евиан за отпадането в турнира за Купата на Франция и победи същия съперник като гост с 1:0 в 34-ия кръг на Лига 1. Пасторе и Бекъм получиха червени картони в края и парижани доиграха мача с 9 души. Победата изкачи „принцовете” на 9 точки пред Марсилия на върха само 4 кръга преди края.  Така ПСЖ има нужда само от 4 точки до края на сезона, за да бъде сигурен шампион на Франция. Хелифа стреля много силно по диагонала малко над напречната греда на Сиригу в началото. После Ибрахимович се измъкна добре на задната греда при центриране от пряк свободен удар, но вратарят Лакуа с крак спаси неговото воле от въздуха. Пет минути преди почивката Ибра пусна хубав пас за Лавеци, който не успя да бие добре и запокити топката вдясно покрай вратата. ПСЖ заби победния гол чрез Пасторе в 50-ата минута.