Нюелс Олд Бойс победи драматично с 4:3 като домакин Расинг в дербито на 11-ия кръг на аржентинското футболно първенство. Голът на победата за отбора от Росарио падна в добавеното време и беше вкаран от Макси Родригес. През първата част домакините поведоха на стадион “Марсело Биелса“ с попадения на Милтон Каско и на лидера при голмайсторите Игнасио Скоко от дузпа. Крилото Диего Вияр от гостите получи червен картон заради нарушение срещу Каско и остави своите съотборници с човек по-малко на терена. Лусиано Вието вкара две попадения за Расинг в края на първата част и в първите минути след почивката и изненадващо върна гостите в двубоя. В 50-ата минута Пабло Перес върна аванс на Нюелс Олд Бойс, но съотборникът му Каско получи червен картон минута по-късно и остави домакините в намален състав. Това помогна на гостите да изравнят и в 61-ата минута Вието оформи своя хеттрик.