Очаквайте подробности!!!

"Лудогорец" можеше да поведе с 3:0, след като Ешпиньо навлезе в наказателното на "Партизан", финтира Иванов, стреля но сръбският вратар се намеси отлично и спаси.

Мишо Александров даде преднина на "Лудогорец". Изчистена топка свари защитата на "Партизан" неподготвена. Алекснадров се измъкна, преодоля вратаря и сам срещу вратаря вкара за 2:1.

Марселиньо се реваншира за грешката преди малко и изравни за "Лудогорец" - 1:1.

"Партизан" поведе с 1:0 след гол на Саша Маркович. Марселиньо не успя да изчисти добре топката от наказателното поле, Маркович му я отне и реализира от 3-4 метра.

Започна второто полувреме между "Лудогорец" 0:0 "Партизан".

Двата отбора се оттеглиха на почивка след първите 45 минути. "Лудогорец" имаше повече възможности да поведе, но не успя да реализира.

"Лудогорец" пресира "Партизан".

"Лудогорец" изпусна добър шанс да поведе. Стоянов получи пас пред пеналта на Партизан, опита се да прехвърли вратаря, но Иванов изби топката!

Съдията даде начало на мача.

"Лудогорец" излиза срещу "Партизан" в първи мач от третия квалификационен кръг на Шампионската лига. Срещата ще стартира в 20:30 часа на "Лудогорец Арена" в разград.