Жозе Моуриньо постигна победа в завръщането си на “Стамфорд Бридж“, побеждавайки Хъл Сити  2:0. Головете за лондончани отбелязаха Оскар и Франк Лампард, като англичанинът изпусна и дузпа. В шестата минута Фернандо Торес бе съборен в наказателното поле от вратаря на „тигрите“ и съдията Джон Мос посочи бялата точка. Франк Лампард се нагърби с изпълнението на дузпата, но силният му удар бе спасен от МакГрегър, като така вратарят на Хъл се реваншира за проявената глупост минута по-рано. В 13-ата минута „сините от Лондон“ най-накрая поведоха. Оскар бе изведен по перфектен начин от Торес, бразилецът изпревари МакГрегър и плъзна топката в мрежата му за 1:0. Две минути по-късно Лампард имаше възможност да се реабилитира, но негов силен удар от границата на наказателното поле бе спасен от Акън МакГрегър. В 25-ата минута Франк Лампард поправи грешката си от бялата точка и от пряк свободен удар идвои аванса на „сините“.