Стяуа (Букурещ) резервира мястото си в групите на Шампионската лига за първи път от сезон 2008/09 насам след равенство 2:2 в Полша, с което бе отстранен Легия Варшава по правилото с голове на чужд терен.   След 1:1 в Румъния миналата седмица, ранни голове на Николае Станчю и Федерико Пиовакари в бърза последователност на стадион „Войска Полскиего” пратиха двубоя в полза на Стяуа.   В 7-ата минута Танасе намери Николае Станчу в наказателното поле, той се завъртя отлично около бранител и технично намери далечния долен ъгъл за 1:0 за гостите.   Само две по-късно италианецът Федерико Пиовакари финтира Жуниор и със шпагат мушна под плонжа на вратаря Кучак за 2:0.   Легия, който не е играл в групите на Шампионската лига от 18 години насам, направи опит да обърне мача и върна един гол още в 27-ата минута.