Като цяло срещата не бе от много високо качество, като топката предимно се изритваше в предни позиции. По-добрият отбор през почти целите 90 минути обаче бяха Левски, които домакинстваха двубоя на едно от помощните игрища на "Герена".

Така младите левскари отмъстиха на "червените" за загубата на мъжкия тим с 1:3 в началото на пролетния полусезон.

Резултата в днешния двубой откри Тодор Чаворски, след като засече центриране на далечната греда, а до края на първата част "сините" успяха да отбележат и още един гол. Негов автор бе десният бек Илия Мулин.

Срещата се наблюдаваше от няколкостотин души, а с успеха момчетата на Виторио Павлов си уредиха среща на финала на турнира с Литекс. Ловчанлии победиха с 5:1 Славия у дома, информира БГНЕС.