Ювентус взе само точка при гостуването си на Верона и след 1:1 във визитата си в Града на Ромео и Жулиета може да се окаже на 10 точки от върха в Серия “А” в неделния ден. Към момента торинци са на седем точки от Интер, на който предстои гостуване на Парма днес.

Кристиано Роналдо откри малко след почивката с деветнадесетия си гол за сезона, за който получи асистенция от Федерико Киеза, който го намери нахлуващ на скорост между трима защитници, а CR7 не сбърка с удар по земя - 1:0. Португалецът е вкарал 47 гола в последните си 47 мача в италианското първенство, а през този сезон единствено Ерлинг Холанд (16) и Мохамед Салах (16) имат повече попадения в гостувания от Роналдо (14) в Топ 5 на първенствата в Европа.

Антонин Барак обаче донесе точката на Верона, след като надскочи Алекс Сандро в 77-ата минута и възстанови раенството с удар с глава - 1:1.