Милан победи Торино с 1:0 на "Сан Сиро" в последния мач от 24-ия кръг на италианската Серия "А".

"Росонерите" се изкачиха до осмата позиция и се върнаха на победния път в първенството след попадение на Анте Ребич. Хърватинът се разписа за шести път в последните седем мача на своя тим.

И двата отбора показаха неточен мерник в атака, като отправиха само по един удар в очертанията на вратите. Това не бе изненада за Торино, който се намира в много лоша форма. Новият му наставник Морено Лонго записа второ поредно поражение, откакто пое тима.

През първата част Пакета направи пропуск за "росонерите", но единственото попадение падна в 25-ата минута. Сами Кастийехо намери непокрития Ребич в наказателното поле и световният вицешампион реализира с прецизен удар по земя.

През втората част Златан Ибрахимович и компания направиха нови пропуски, като най-големият бе на Кастийехо, който не уцели вратата от близка дистанция.

Милан вече има 35 точки, колкото има в актива и на Верона и Парма. Това е на четири зад петия Рома. Торино остава 14-и с 27 пункта.