Новият треньор на Левски Героги Дерменджиев стартира престоя в клуба с поражение.

Радващото за "сините" фенове е, че тя дойде в контрола, която столичният гранд загуби от китайския Хенан с 0:1.

Единственото попадение в мача отбеляза камерунският национал Кристиан Басого след 25 минути игра.

Нападателят бе изведен с чудесен пас зад "синята" отбрана и останал очи в очи с Николай Михайлов не сгреши.

Левски бе отборът, който владееше топката през почти целия мач, но това не водеше до опасност пред китайската врата.

Георги Дерменджиев заложи на два различни състава през двете полувремена, но продукцията в тях не се различаваше особено и категорично не бе на ниво.

Най-добрият шанс за българския тим се откри пред Станислав Костов, който не успя да уцели опразнената врата от няколко метра.

Следващата контрола на Левски е на 30 януари от 12:30 ч, а съперник на "сините" е полският Висла (Плоцк).