Отборът на “Левски” победи аматьорския Сливнишки герой с 2:0 в приятелски мач на стадион “Георги Аспарухов” днес.

С тази контрола столичани целят да възобновят игровата практиката на футболистите си след паузата за националните отбори и преди подновяването на първенството.

“Сините” имат мач чак на 11 април, когато гостуват на Черно море във Варна. Иначе българският футбол се подновява няколко дни по-рано с полуфинали за Купата на страната.

Дебютните голове на Билал Бари донесоха победата на домакините. Мароканскиятн ападател, който пристигна в София от Монтана, реализира още в седмата минута, а две минути преди края на първото полувреме добави и втори гол.

В отсъствието на Славиша Стоянович, домакините бяха водени от помощникът му Живко Миланов.