Воденият от Жозе Моуриньо отбор на Тотнъм пропусна чудесна възможност да скъси изоставането си от шампиона Ливърпул.

"Шпорите" направиха 1:1 като гости на Уулвърхемтън, като допуснаха изравнителен гол в самия край на мача.

Типично в стил Моуриньо, Тотнъм не блестеше особено с играта си в атакуващ план, но бе близо до това да открадне три точки от тежкото гостуване.

Още преди да са изтекли и 60 секунди от мача Тотнъм вече бе напред в резултата. Разписа се Танги Ндомбеле с мощен шут извън наказателното поле.

Мечтан старт за "шпорите", които след това се прибраха в собствената си половина и разчитаха изцяло на контраатаки, без да бързат за никъде.

Тимът на Уулвърхемптън от своя страна имаше няколко добри шанса през първата част, но ги пропиля.

Втората част бе по-спокойна и постна откъм положения, но все пак късметът се усмихна на "вълците" четири минути преди края.

Нето центрира от корнер, а Ромейн Саис отлично изскочи на първа греди и отклони топката във вратата за 1:1.

Така Тотнъм изпусна трите точки и остава на пета позиция, на 6 точки зад лидера Ливърпул, който по-рано днес също направи 1:1.