Треньорът на ПАОК - Разван Луческу, готви поне четири промени за реванша срещу Левски, който е този четвъртък в Солун.

В първия мач Левски удари гръцкия тим с 2:0, а резултатът бе приет като огромна сензация, като медиите в южната ни съседка съсипаха "орлите" от критики.

Всички анализатори се обединиха около мнението, че това е бил най-слабият мач на ПАОК от много време, а доста критики отнесе и Разван Луческу заради пускането на новите и неопитни попълнения.

Именно заради това според медиите в Солун, треньорът планира пет промени, но едната е под сериозен въпрос. Това е капитанът Виейриня, който трябваше да е титуляр и на "Герена", но около 30 минути преди мач той пронудително бе изваден от състава.

Португалският национал, който е европейски шампион от 2016-а, продължава да се готви по индивидуална промяна и изобщо не е ясно дали ще успее да стартира на поста ляв бек.

Промяна ще има на поста десен бек, където на "Герена" принудително игра испанецът Йоан Састре. Той обаче бе тотално разпилян от Уелтън, като на негово място ще играе вече възстановеният гръцки национал Лефтери Лирацис.

От първата минута ще започне един доста опитен и познат играч. Това е дългогодишният състезател на Фейенорд - Диего Бисесвар, който вероятно ще започне на един от фланговете.

На другия фланг ще започне новото попълнение Калед Нари. Той се появи на "Герена" като смяна през втората част, като бе може би най-опасният играч на гръците през втората част.

С него на терена се появи и Ясмин Куртич - играч с над 200 мача в Серия "А". Словенският национал е в сериозен скандал с ръководството и по всяка вероятност ще напусне ПАОК, но след реванша, когато ще има един последен шанс да зарадва домакинските фенове с обрат над българския опонент.