Манчестър Юнайтед постигна важна победа в борбата за местата даващи право на участие в Шампионска лига.

"Червените дяволи" победиха Уотфорд с 3:0 и се изкачиха на петото място в класирането.

То може да осигури на тима място в Шампионска лига, заради наказанието, което сполетя градския им съперник Сити.

Манчестър Юнайтед изигра един от най-силните си мачове в последно време, като тотално надигра съперника си.

Новото попълнение Бруно Фернандеш вкара дебютното си попадение с червения екип. Португалецът се разписа от дузпа в края на първата част.

В началото на второто полувреме Антони Марсиал удвои резултата, с което тотално предреши изхода от срещата.

Юнайтед стигна и до трети гол чрез младия си талант Мейсън Грийнууд, който оформи крайния резултат в 75-ата минута.

В мач игран по същото врем Уулвърхемптън постигна класически успех над Норич. "Вълците" също са един от отборите, замесени в борбата за местата в Шампионска лига, като изостават само на две точки от Манчестър Юнайтед.