Денвър Нъгетс изравни серията срещу Сан Антонио Спърс в плейофите на НБА на 1:1 след успех със 114:105 като домакин.

Нъгетс изоставаше с 19 точки четири минути и половина преди края на третата четвърт, но направи нов впечатляващ обрат след този на Лос Анджелис Клипърс ден по-рано.

Джамал Мъри вкара 24 точки за победителите, като 21 от тях паднаха в последната четвърт. Гари Харис добави 23 точки, а Никола Йокич завърши с 21.

За Спърс най-резултатен отново бе Демар Дероузън с 31 точки, а Ламаркъс Олдридж добави 24.

В друга среща от вечерта Портланд Трейл Блейзърс победи Оклахома Сити Тъндър вкъщи със 114:94 и поведе в серията с 2:0 победи.

Тъндър стигна до преднина от 10 точки през първото полувреме, но тя бе бързо заличена и превъзходството на домакините си пролича.

Най-резултатен бе Сиджей Маккълъм с 33 точки, а Деймиън Лилард добави 29. Пол Джордж вкара 27 за гостите.

Торонто Раптърс от своя страна изравни серията срещу Орландо Меджик, побеждавайки като гост със 111:82. Кауай Ленърд се отчете с 37 точки, а Кайл Лаури добави 22.

За Меджик най-резултатен бе Аарън Гордън с 20 точки.