Коментари - Сър Алекс: Това е наказание - четвъртък и неделя | corner.dir.bg
назад

Сър Алекс: Това е наказание - четвъртък и неделя

Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън бе видимо разочарован от отпадането на червените дяволи още в груповата фаза на Шампионската лига след загубата с 1:2 при гостуването на Базел.

Обратно в новината

Коментари - Сър Алекс: Това е наказание - четвъртък и неделя | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 4

Съра е пълен глупак, не пуска Бербатов, губи и все повече ще губи!!! П.... английски!

Причината е по-дълбока и всички подсъзнателно я знаят:БЕРБАТОВ! Не зная другата причина - Сърът да се превърне в преднамерен убиец на един самороден талант - и Паганини да държиш вързан, без ежедневни публични изяви и той ще рухне, а да оставим, че той беше моторът миналия сезон и оправяше всички с колегиалността си и реализациите; разни тъпи руунита и лични амбиции . Резултат - тепърва Дяволите ще сърбат негативи, а Бербатов - няма за къде и кога... плаче ми се...

След загубата с 0:1????????!!!! Някой май е задрямал към 80-та мин на мача...

Бербатов е виновен, защото не е поданик на кралицата. Нали Деди?