назад
Сър Алекс: Това е наказание - четвъртък и неделя
Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън бе видимо разочарован от отпадането на червените дяволи още в груповата фаза на Шампионската лига след загубата с 1:2 при гостуването на Базел.
Обратно в новинатаКоментари - Сър Алекс: Това е наказание - четвъртък и неделя | Корнер.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари 4
Коментирай
Причината е по-дълбока и всички подсъзнателно я знаят:БЕРБАТОВ! Не зная другата причина - Сърът да се превърне в преднамерен убиец на един самороден талант - и Паганини да държиш вързан, без ежедневни публични изяви и той ще рухне, а да оставим, че той беше моторът миналия сезон и оправяше всички с колегиалността си и реализациите; разни тъпи руунита и лични амбиции . Резултат - тепърва Дяволите ще сърбат негативи, а Бербатов - няма за къде и кога... плаче ми се...