назад
Сър Алекс: Това е наказание - четвъртък и неделя
Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън бе видимо разочарован от отпадането на червените дяволи още в груповата фаза на Шампионската лига след загубата с 1:2 при гостуването на Базел.
Обратно в новинатаКоментари - Сър Алекс: Това е наказание - четвъртък и неделя | Корнер.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018