Ултраси на ЦСКА изрисуваха рейса на Левски
Фенове на ЦСКА от фракцията от "Офанзива" свалиха регистрационния номер на автобуса на вечния съперник Левски, нашариха возилото с надпис "Абе, къде е БАТЕ?" и го налепиха със стикери "Офанзива".
Обратно в новинатаКоментари - Ултраси на ЦСКА изрисуваха рейса на Левски | Корнер.dir.bg
Коментари 12
И защо пишете "армейци"? Тъпо заглавие! Какво общо имат червените олигофрени с Българската армия ?????
"Юливате" се. Ако сте журналист, къде Ви е позицията? С тиражирането на тази постъпка без да я осъждате произвеждате от дебилите герои.
Глупава статия, глупава постъпка и общо взето една глупава ситуация около тези автобуси....... Футболът е игра в която нещата се решават на терена, а всичко останало е една голяма ГЛУПОСТ!!!!!!!!!!!
Ей Юлианчо, " бдителен армеецо" нали ти казх, че си правен с пикня ама ти не слушаш, този път прошка няма да има.
В общи линии глупост голяма нали знаете ,че всяко действие има противодействие ,след някой друг ден ще се случи същото и на червения автобус - и кой печели от това?
Тия ги биха къде ли не и кой ли не, не им останаха знамена, и затова като най-сигурно решиха да се сбият с автобус, че победата изглежда лесна. Автобуса може и да си го върне обаче...
Явно на червените минзухари много им липсва началото на първенството,та решиха да праснат едно мачле с автобуса на Левски.В мача с Левски обаче ще пикаят кръв.