Турска болница става спонсор на Левски и ЦСКА (видео)
Лидерът в здравеопазването на Турция "Аджъбадем" стана официален спонсор на Левски, а утре се очаква и ЦСКА да подпише спонсорски контракт с турската болница.
Обратно в новинатаКоментари - Турска болница става спонсор на Левски и ЦСКА (видео) | Корнер.dir.bg
Коментари 16
До къде стигна икономиката на Турция.... Болниците им имат пари да се рекламират чрез футболни отбори, а нашите болници да тънат в нищета.....
сега целия отбор дружно на сюнет... а ако има желаещи ,може и от привъжениците, ще трябва и турски да понаучат сините патриоти !!!
Футбола е емоционална игра и е нормално и коментарите да бъдат емоционални. И все пак се замислете, че утре същите хора ще подпишат и с ЦСКА. И че реването по форуми и на живо не решава нищо, нито пък чупенето на седалки и глави. Винаги мисленето решава проблемите.
да се забрани на тоя клуб да носи името на Левски.. няма по-голямо лицемерие такива парцали да се крият зад това име..
абе покрай новините от уефа за лиценза имах чувството че са спряли нета на грух-парк, пък сега за нула време три прасета заквичаха. за тия дета са прости или в неравностойно положение или с психични отклонения само да поясня че тази здравна организация е американска. а защо американците инвестират навсякъде (включително в турция и в бившото се-се-се-ре) но не и в българия трябва много да се замислим
Всичките говеда в Турция!!!