Коментари - Манчини: Това беше един луд сезон и луда последна минута | corner.dir.bg
назад

Манчини: Това беше един луд сезон и луда последна минута

Мениджърът на Манчестър Сити, италианецът Роберто Манчини каза след днешната победа над Куинс Парк Рейнджърс с 3:2 и спечелената шампионска титла на Англия: "Това е невероятно. Играчите го заслужаваха. Мисля, че не съм виждал финал като този. Ние не заслужавахме да загубим".

Обратно в новината

Коментари - Манчини: Това беше един луд сезон и луда последна минута | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 1

pompai

Добър сценарии ,но кофти бъдеще.Каквито и сценарии да правите сте вече погребани.