назад
Манчини: Това беше един луд сезон и луда последна минута
Мениджърът на Манчестър Сити, италианецът Роберто Манчини каза след днешната победа над Куинс Парк Рейнджърс с 3:2 и спечелената шампионска титла на Англия: "Това е невероятно. Играчите го заслужаваха. Мисля, че не съм виждал финал като този. Ние не заслужавахме да загубим".
Обратно в новинатаКоментари - Манчини: Това беше един луд сезон и луда последна минута | Корнер.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари 1
Коментирай