Коментари - Баждеков: Добре е, че започваме като домакини | corner.dir.bg
назад

Баждеков: Добре е, че започваме като домакини

"Добре е, че сме домакини в първия кръг", коментира представителят на Левски Константин Баждеков след жребия за програмата за сезон 2012/13 в А група, предаде БГНЕС.

Обратно в новината

Коментари - Баждеков: Добре е, че започваме като домакини | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 0