назад
Баждеков: Добре е, че започваме като домакини
"Добре е, че сме домакини в първия кръг", коментира представителят на Левски Константин Баждеков след жребия за програмата за сезон 2012/13 в А група, предаде БГНЕС.
Обратно в новинатаКоментари - Баждеков: Добре е, че започваме като домакини | Корнер.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018