Спиращ дъха футбол беляза поредното Ел Класико

Година след последното равенство помежду си, Реал и Барселона завършиха отново без победител, отново в мач за Купата на краля.

Обратно в новината

Коментари - Спиращ дъха футбол беляза поредното Ел Класико | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

ИСТИНСКИЯ МАЧ СНОЩИ БЕШЕ НА СТАДИОНА НА АРСЕНАЛ!

Да,и на стадиона на рединг също... :))

на Камп ноу , Барса ша ги бият,ка циганнин не е бил коня си

Криси е "голям мъжкар"

много груба игра на Реал,но Барса няма как да бъде спряна по друг начин.

Откога защитният футбол на мохриньо с Реал е спиращ дъха ? Барселона атакуваше повече, въпреки, че беше гост, а реал се бранеше страхливо ! Нищо чудно другият мач и роналдо да играе в защита ...

сякаш никой не вижда че реал пак бе осакатен с 1ервени картони 3-4 мача преди този,съдиите свирят различно на реал и барса,,особенно ако барсата губи до 60-70 мин.се започва сеч,обикновенно при завързани мачове се нашарват с жълти картони до 30 мин.съперника,и за второто полувреме катунците играят 11-10,,този сценарий бе видян от цял свят,справка -арсенал,интер,реал-3-4пъти,челси 3-4пъти.стилът на цирка барса става отегчителен,убиващ футбола,изнервящ съперника мръсен стаил,,, ако и тогава нещо не върви,почват да падат алвеш.меси,бускетс,педрото,и кой ли не,,играе се на ръба на засадата,и все ще се пусне някоя,, апропо,в испания върви дело срещу д-р фуентес,човека внедряващ кръвен допинг,епо,той също работи при катунците,гуардиола ползваше услугите му години,,затова търчат момчетата му 5 години без умора,нищо че имат хора с 1ернодробни мистерии ж лазарета само барса

Стоенчо, не е добре да говориш глупости в публичното пространство. Миналия сезон точно Реал подпираха за да вземат титла, че иначе четвърта поредна титла на Барса щеше окончателно да ги съсипе.

Значи в подпирането има реципрочност.

Не разбрах кога трябваше точно да ми спре дъха - второто полувреме Барселона тотално надигра Реал, а първото имаше само две положения на Реал. Тъжно е да гледаш отбор като Реал да играе с 9 човека в защита - бяха се наредили на една линия 6 - направо агония да гледаш подобна опълченска игра. Не мисля, че моуриньо е правилният треньор за този отбор - защитният му и рушащ футбол ги смазва ! Задачата на Реал не беше да създава, а да руши играта на Барса - защо не атакуват повече - имат добри нападатели ? Толкова ли е страхлив португалеца ?

случайно, че реал излезе с нов вратар и без половината защита, как точно виждаш да се противопостави на барса, които играха за първи път от мн време с цял състав

Да прав е Йордан ! Явно си много далече от тази игра Асене ,затова по добре си одялай една пръчка и премини на челик.

Асене, не разбираш от тази игра ,

Спрете да пишете глупави заглавия - мача беше слаб отвсякъде - лежерно разцъкване на Барса и 50% грешни пасове на Реал. и двата отбора не ги виждам в ШЛ, докато разчитат само на маркетинговите им "суперзвезди" отпред.