Коментари - Холандия изстрада победата над Австралия (видео) | corner.dir.bg
назад

Холандия изстрада победата над Австралия (видео)

Холандия победи Австралия с 3:2 и направи голяма стъпка към 1/8-финалите на Световното първенство по футбол.

Обратно в новината

Коментари - Холандия изстрада победата над Австралия (видео) | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 11

Само напред! Ред е победа над Чили! HUP HOLLAND HUP

Жалко, че ще отпаднат ей такива отбори трябва да продължават напред!

кофти за Австралийците хареса ми как играха сърцато, раздаваха се заслужаваха най-малко равен.

Вчера ви казах, че испанците са бездарни гугутки и са аут...

След мача на Испанците със Чили и след този мач стана ясно,че не Холандците са много добри сега а просто Испанците са във слаба форма :)

Много грубо играха холандците. Не им прави чест на дъртите им футболисти. Австралийчетата бяха на по 20 години, но се бориха мъжки докрай. Много добър вратаря на Австралия.

Вие кой мач сте гледали? Къде видяхте дърти футболисти в Холандския тим !? Запознайте се малко с биографиите на играчите преди да се изказвате неподготвен/а.

Ами на по 30, но изглеждат като дядо ми! Нормално е да се мисли, че са дъртаци! А че са грубияни спор няма.

Австралийците ме изненадаха-изключително борбени.Жалко за пропуските,които можеха да им донесат равенството.И щеше да е справедливо.

Борба борба ама, когато ти дават измислена дузпа редно е да духаш супата.