Холандия изстрада победата над Австралия (видео)
Холандия победи Австралия с 3:2 и направи голяма стъпка към 1/8-финалите на Световното първенство по футбол.
Обратно в новинатаКоментари - Холандия изстрада победата над Австралия (видео) | Корнер.dir.bg
Коментари 11
Австралийците ме изненадаха-изключително борбени.Жалко за пропуските,които можеха да им донесат равенството.И щеше да е справедливо.
Много грубо играха холандците. Не им прави чест на дъртите им футболисти. Австралийчетата бяха на по 20 години, но се бориха мъжки докрай. Много добър вратаря на Австралия.
Вие кой мач сте гледали? Къде видяхте дърти футболисти в Холандския тим !? Запознайте се малко с биографиите на играчите преди да се изказвате неподготвен/а.
След мача на Испанците със Чили и след този мач стана ясно,че не Холандците са много добри сега а просто Испанците са във слаба форма :)
кофти за Австралийците хареса ми как играха сърцато, раздаваха се заслужаваха най-малко равен.
Ами на по 30, но изглеждат като дядо ми! Нормално е да се мисли, че са дъртаци! А че са грубияни спор няма.
На по 30 е вуйчо ти. Посъветвах те най-добронамерено да попрочетеш малко преди да се изказваш неподготвен/а. В момента Холандия се представя с един от на младите отбори на това Световно. В никакъв случай не смея да твърдя, че могат да са претенденти за купата, но лично за мен е удоволствие да ги гледам.