Белгия излъга Русия в края и отива на 1/8-финал
Дивок Ориги класира Белгия на осминафиналите на Мондиала в Бразилия, след като отбеляза единственият гол в мача с Русия две минути преди края.
Обратно в новинатаКоментари - Белгия излъга Русия в края и отива на 1/8-финал | Корнер.dir.bg
Коментари 16
някои хора наистина са болни на тема Русия. мнооого сте зле, хейтърчета - а там футболът е второкласен спорт, виж, за хокея можем да поговорим...
ПАК ЧЕТА НА ЗЛОБНИТЕ СОРОСИ КОМЕНТАРИТЕ КЪМ РУСИЯ, ЗАТОВА И ГОСПОД НАКАЗВА БЪЛГАРИЯ ТАКА СЪС НАВОДНЕНИЯ.СЛЕДВАЩИЯТ ПЪТ ПОТОП ДА ЗАЛЕЕ ЗЛОБНИТЕ ВИ ДУШИ
То пък голяма сензация,все едно са загубили Бразилия или Германия.Аз лично не си спомням някога Русия да са имали кой знае какъв силен отбор.Вярно Капело им е треньор,ама той със същия успех може да е треньор и на Саудитска Арабия,където дават не по-малки пари,значи ли това,че и всяка загуба на Саудитска Арабия ще е изненада.
Следващите пътници руснаците да стягат куфарите. Пък другото световно др. Путин може да им уреди да стигнат до 1/4 финал.
хахахаааа пияните руски МУЖИЦИ пак се ос..ха - то само с водка и москвечи не става!!! Славянска СВОЛОЧ!!!
ако се бяха облекли в зелено /зелени човечета, де/ щяха да спечелят.ама те...зелените ,вежливи човечета сега са на друго място...
Белгия и Русия имат доста по-големи успени от България както на клубно така и на национално ниво ,така че нека не ги обиждаме . А и Белгия не е най-малката държава. Все пак Белгия е Белгия не Коста Рика.
руснаците са гола вода и кал по гърба