Коментари - Белгия излъга Русия в края и отива на 1/8-финал | corner.dir.bg
назад

Белгия излъга Русия в края и отива на 1/8-финал

Дивок Ориги класира Белгия на осминафиналите на Мондиала в Бразилия, след като отбеляза единственият гол в мача с Русия две минути преди края.

Обратно в новината

Коментари - Белгия излъга Русия в края и отива на 1/8-финал | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 16

някои хора наистина са болни на тема Русия. мнооого сте зле, хейтърчета - а там футболът е второкласен спорт, виж, за хокея можем да поговорим...

ПАК ЧЕТА НА ЗЛОБНИТЕ СОРОСИ КОМЕНТАРИТЕ КЪМ РУСИЯ, ЗАТОВА И ГОСПОД НАКАЗВА БЪЛГАРИЯ ТАКА СЪС НАВОДНЕНИЯ.СЛЕДВАЩИЯТ ПЪТ ПОТОП ДА ЗАЛЕЕ ЗЛОБНИТЕ ВИ ДУШИ

Извенредно ли ви плащат или на своя глава ръсите глупостите си и във формума за футбол другарЮ?

То пък голяма сензация,все едно са загубили Бразилия или Германия.Аз лично не си спомням някога Русия да са имали кой знае какъв силен отбор.Вярно Капело им е треньор,ама той със същия успех може да е треньор и на Саудитска Арабия,където дават не по-малки пари,значи ли това,че и всяка загуба на Саудитска Арабия ще е изненада.

Следващите пътници руснаците да стягат куфарите. Пък другото световно др. Путин може да им уреди да стигнат до 1/4 финал.

А БЕЛГИЯ ДА ГИ БЪХТЯТ НАТАМ КАТО БРЪШНЯН ЧУВАЛ.ЖАЛКИ ПОДОБИЯ НА ИЗКУСТВЕНАТА ИМ ПАРОДИЯ НА ДЪРЖАВА. ЗЛОБАР

хахахаааа пияните руски МУЖИЦИ пак се ос..ха - то само с водка и москвечи не става!!! Славянска СВОЛОЧ!!!

ако се бяха облекли в зелено /зелени човечета, де/ щяха да спечелят.ама те...зелените ,вежливи човечета сега са на друго място...

да играеш с червени екипи! ;-)

Белгия и Русия имат доста по-големи успени от България както на клубно така и на национално ниво ,така че нека не ги обиждаме . А и Белгия не е най-малката държава. Все пак Белгия е Белгия не Коста Рика.

мужиците са келяв матриял, не че не си го знаем де

руснаците са гола вода и кал по гърба

Да де, но Русия е домакин на следващото световно, даваш ли сметка за това, Теляко? А ти къде ще си!?

при 17 млн кв км да не могат да изроват пари и да си платят за зимна олимпиада и световно, мужик да си, колкото да копаш акъл стига

Най малката държава на това световно победи най голямата,където при толкова жители не могат да изберат 11 човека.Срам!

НЕма я свежата кръв от републиките...