Белгия излъга Русия в края и отива на 1/8-финал
Дивок Ориги класира Белгия на осминафиналите на Мондиала в Бразилия, след като отбеляза единственият гол в мача с Русия две минути преди края.
Обратно в новинатаКоментари - Белгия излъга Русия в края и отива на 1/8-финал | Корнер.dir.bg
Коментари 16
Най малката държава на това световно победи най голямата,където при толкова жители не могат да изберат 11 човека.Срам!
Да де, но Русия е домакин на следващото световно, даваш ли сметка за това, Теляко? А ти къде ще си!?
при 17 млн кв км да не могат да изроват пари и да си платят за зимна олимпиада и световно, мужик да си, колкото да копаш акъл стига
Белгия и Русия имат доста по-големи успени от България както на клубно така и на национално ниво ,така че нека не ги обиждаме . А и Белгия не е най-малката държава. Все пак Белгия е Белгия не Коста Рика.
ако се бяха облекли в зелено /зелени човечета, де/ щяха да спечелят.ама те...зелените ,вежливи човечета сега са на друго място...
хахахаааа пияните руски МУЖИЦИ пак се ос..ха - то само с водка и москвечи не става!!! Славянска СВОЛОЧ!!!
Следващите пътници руснаците да стягат куфарите. Пък другото световно др. Путин може да им уреди да стигнат до 1/4 финал.
То пък голяма сензация,все едно са загубили Бразилия или Германия.Аз лично не си спомням някога Русия да са имали кой знае какъв силен отбор.Вярно Капело им е треньор,ама той със същия успех може да е треньор и на Саудитска Арабия,където дават не по-малки пари,значи ли това,че и всяка загуба на Саудитска Арабия ще е изненада.
А БЕЛГИЯ ДА ГИ БЪХТЯТ НАТАМ КАТО БРЪШНЯН ЧУВАЛ.ЖАЛКИ ПОДОБИЯ НА ИЗКУСТВЕНАТА ИМ ПАРОДИЯ НА ДЪРЖАВА. ЗЛОБАР
ПАК ЧЕТА НА ЗЛОБНИТЕ СОРОСИ КОМЕНТАРИТЕ КЪМ РУСИЯ, ЗАТОВА И ГОСПОД НАКАЗВА БЪЛГАРИЯ ТАКА СЪС НАВОДНЕНИЯ.СЛЕДВАЩИЯТ ПЪТ ПОТОП ДА ЗАЛЕЕ ЗЛОБНИТЕ ВИ ДУШИ
някои хора наистина са болни на тема Русия. мнооого сте зле, хейтърчета - а там футболът е второкласен спорт, виж, за хокея можем да поговорим...