Коментари - Англия напусна безславно Световното първенство | corner.dir.bg
назад

Англия напусна безславно Световното първенство

В последна среща от група D лидерът Коста Рика завърши 0:0 с Англия.

Обратно в новината

Коментари - Англия напусна безславно Световното първенство | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 5

Че англичаните не стават, това е ясно. Но има и друг фактор - черното тото. Само си представете колко милиони са заложени за Англия. Е, някой трябва да си ги прибере...

И след всичкото това - какво, питам аз, англичаните си позволяват да не му харесват на Бербатов?

По-вдървен добитък, от футболистите на Англия, надали има. Още един път се доказва несъстоятелността на тази изродена нация. Във всяко отношение.

Те за какво изобщо се разхождаха до там,като още преди това е ясно че ще напуснат безславно,ако ще да играят и с Кения и Нова Зенландия.Ивайло Ангелов как се вживяваше само за англичаните,чак на мен ми стана неудобно.Сигурно и в Англия чак толкова не са пристрастни.Но така е те си ни казват,че сме мангали и не сме желани там ние сме им най-големите фенове,затова сме на тоя хал.

Много се радвам.