Коментари - Англия напусна безславно Световното първенство | corner.dir.bg
назад

Англия напусна безславно Световното първенство

В последна среща от група D лидерът Коста Рика завърши 0:0 с Англия.

Обратно в новината

Коментари - Англия напусна безславно Световното първенство | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 5

Много се радвам.

Те за какво изобщо се разхождаха до там,като още преди това е ясно че ще напуснат безславно,ако ще да играят и с Кения и Нова Зенландия.Ивайло Ангелов как се вживяваше само за англичаните,чак на мен ми стана неудобно.Сигурно и в Англия чак толкова не са пристрастни.Но така е те си ни казват,че сме мангали и не сме желани там ние сме им най-големите фенове,затова сме на тоя хал.

По-вдървен добитък, от футболистите на Англия, надали има. Още един път се доказва несъстоятелността на тази изродена нация. Във всяко отношение.

И след всичкото това - какво, питам аз, англичаните си позволяват да не му харесват на Бербатов?

Че англичаните не стават, това е ясно. Но има и друг фактор - черното тото. Само си представете колко милиони са заложени за Англия. Е, някой трябва да си ги прибере...