назад
Англия напусна безславно Световното първенство
В последна среща от група D лидерът Коста Рика завърши 0:0 с Англия.
Обратно в новинатаКоментари - Англия напусна безславно Световното първенство | Корнер.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари 5
Коментирай
Те за какво изобщо се разхождаха до там,като още преди това е ясно че ще напуснат безславно,ако ще да играят и с Кения и Нова Зенландия.Ивайло Ангелов как се вживяваше само за англичаните,чак на мен ми стана неудобно.Сигурно и в Англия чак толкова не са пристрастни.Но така е те си ни казват,че сме мангали и не сме желани там ние сме им най-големите фенове,затова сме на тоя хал.
По-вдървен добитък, от футболистите на Англия, надали има. Още един път се доказва несъстоятелността на тази изродена нация. Във всяко отношение.
И след всичкото това - какво, питам аз, англичаните си позволяват да не му харесват на Бербатов?