Коментари - След САЩ '94 изкарахме хората на улиците да празнуват, не да стачкуват | corner.dir.bg
назад

След САЩ '94 изкарахме хората на улиците да празнуват, не да стачкуват

“В Щатите вечеряхме на 44-ия етаж, а крупен бизнесмен подари на всички по една камера“

Обратно в новината

Коментари - След САЩ '94 изкарахме хората на улиците да празнуват, не да стачкуват | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 0